En Yakıt

Akaryakıt sektöründe 33 yıllık bir tecrübe ve geniş bir hizmet ağı ile hizmet sağlayan EN YAKIT A.Ş. olarak pazarda lider olma yolunda ilerlemenin; sistemimize dahil ettiğimiz ve ikmal ettiğimiz müşterilerimize, hızlı, şeffaf ve kaliteli hizmetler sunmaktan geçtiğini biliyoruz.

Bu amaçla AKCAN HOLDİNG bünyesinde bulunan EN YAKIT A.Ş; Türkiye’nin EN iyi uzman satış kadrosu ve EN kaliteli hizmet anlayışı ile akaryakıt sektöründe sahip olduğumuz tecrübe, kararlılık ve sektörümüzün ihtiyacından yola çıkarak, “Maliyet Avantajı Sunan, Müşteri Memnuniyeti Odaklı ve Güvenilir” bir uygulama oluşturarak Türkiye’de ilk defa yeni nesil EN YAKIT cep telefonu uygulamasını kurdu.

Türkiye’nin yeni nesil enerji ikmalcisi olarak adlandırdığımız EN YAKIT cep telefonu uygulaması, filonuzun, hızlı, güvenli ve kolaylıkla kontrol edilebilir bir sistemle enerji ikmali yapmasına ve seçenekli kredi kartı tanımlama alt yapısı ile ödeme olanağı sağlamaktadır.

ENYAKIT ’ın başarı hikayesi 2019 yılı Eylül ayında Gaziantep’te başladı. AKCANLAR yönetim kurulu ile satış ekiplerinin bizzat beraber koordine olarak ve görev paylaşımı yaptıktan sonra müşterinin her zaman yanında olmak mantığı ile yola çıkarak ve günümüz teknoloji altyapısını birleştirerek çalışmalarına başladı. Sonrasında ENYAKIT adı doğdu. Bütün ayrıntılarına inerek, her yönüyle, bütün olasılıklar göz önünde bulundurularak, eksiksizce manasına gelen EN kelimesi ile otuz yıllık tecrübemizin anahtar kelimesi YAKIT ile birleştirilerek oluşan EN YAKIT adına karar verilmesi ile beraber ilk tanıtım toplantısını 2020 yılı Ocak ayında Adana’da heyecanlı bir atmosferde gerçekleştirerek yeni yolculuğuna başladı.

Hızlı çalışmalar neticesinde 2020 yılı Mayıs ayında müşterileri ile tanışmaya başlayan ENYAKIT uygulaması 2020 yılı Eylül ayında alınan ENYAKIT isim tescili belgesinden sonra önündeki beş ay gibi kısa bir zamanda binlerce müşteriye ulaştı. 2021 yılında müşterilerimizin beklentileri ve elektrikli araç ekosisteminin gün geçtikçe gelişmesi üzerine ENYAKIT uygulamamız için en-ix teknolojisini kullanarak Türkiye’nin yeni nesil ilk enerji ikmal aplikasyonunu kurduk. Hem uygulama kullanımı hem de müşterilerinden gelen talepleri hızlıca değerlendirerek güçlü altyapısı olan bilgi işlem departmanı ile daha kaliteli ve sürdürülebilir olabilmek için kendini geliştiren ENYAKIT, Türkiye genelindeki müşteri portföyünü gün geçtikçe büyütmeye azimle durmadan devam etmektedir.

Bu doğrultuda ENYAKIT olarak vizyonumuzun “ Bulunduğumuz sektörde gelişen teknolojiyi de kullanarak hizmet ve ürün kalitemizle, tüketicinin birinci tercihi olmak.”, misyonumuz ise “Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bulunduğumuz sektörlerde liderliğimizi sürdürmek için durmadan çalışmak” olduğunu paylaşmak isteriz.

 width=