Hakkımızda

Akcan Holding ile tanışın

Temelleri 1942 yılına dayanan Akcan Holding başarılı geçmişi ile bulunduğu 7 ana sektörde farklılık yaratarak, değerlerimizden ve kaliteden ödün vermeden lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Akcan Holding; Tekstil, Akaryakıt, Turizm, Otomotiv, Sigorta ve Lojistik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Akcan Holding kurulduğu ilk günden bu yana yeniliklere açık ve sürekli değişimi arayan bir kurum olmuştur ve her zaman da bu yolda ilerleyecektir. Holding’in ulaştığı başarılarının arkasında müşteri odaklı, sürdürülebilir ve verimli yönetim yaklaşımları vardır.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde 770’e yakın çalışanı ile dinamik ve yenilikçi bir insan kaynağı sunmaktadır. Holding’in en önemli sermayesi insan kaynağıdır. En iyi personeller ile çalışmak grubumuzun sahip olduğu en büyük güçtür.

RAKAMLARLA AKCAN HOLDİNG
82
82
YILLIK TECRÜBE
7
7
FARKLI SEKTÖR
770
770
ÇALIŞAN SAYISI
30
30
ÜLKEYE İHRACAT
Müşteri Memnuniyeti
İnsana değer katarak ; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bulunduğumuz sektörlerde liderliğimizi sürdürmek.
Kaliteli Hizmet
Akcan Holding müşteri memnuniyetinide göz önünde bulundurarak mevcut ihtiycalarınızı güvenli , sağlam , eksiksiz ve zamanında yetiştirmektedir.
Tecrübeli Kadro
Faaliyet gösterdiği sektörlerde 600’e yakın çalışanı ile dinamik ve yenilikçi bir insan kaynağı sunmaktadır. En iyi personeller ile çalışmak grubumuzun sahip olduğu en büyük güçtür.