Sosyal Sorumluluk

ÇEVREN GELECEĞİNDİR

Toplum sağlığı ve sosyal yaşamı tehdit eden pandemiye karşı sağlık için seferber olan Türkiye’nin yeni nesil akaryakıt ikmalcisi En Yakıt, çevre için de örnek bir projeyi yaşama geçirdi.

Türkiye’nin her yerindeki tüm Shell istasyonlarından 7 gün 24 saat boyunca temassız akaryakıt ikmali sağlayarak sektöre öncülük yapan En Yakıt, ‘Çevren Geleceğindir’ sloganıyla yaşama geçirdiği proje sayesinde de ‘yaşanabilir bir Türkiye ve dünya’ için dev bir adım attı.

Devamı
Türkan Mehmet Akcan İlkokulu

Okulumuz 1987 yılında hayırsever iş adamı Mehmet Akcan tarafından 6 derslik olarak yaptırılmıştır. Zamanın Milli Eğitim Bakanı Hasan Celal Güzel tarafından 1988/1989 yılında eğitim-öğretime açılmıştır. 1990 yılında Milli Eğitim tarafından 6 derslik daha yapılarak aynı yıl 12 derslik olarak eğitim-öğretime devam edilmiştir. Sınıfların çok kalabalık olması nedeniyle 2003 yılında 18 derslikli ek bina yapılmış olup 2004-2005 yılından bu yana toplam 30 derslik olarak eğitim-öğretime devam edilmektedir.


Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi

Okulumuz inşaatına ilk olarak hayırsever Hatice Z AKCAN Hanımefendi ile Merhum eşleri Lütfü AKCAN beyefendinin katkısı ile başlanmıştır. 2010/2011 Eğitim Öğretim yılında okul inşaatı tamamlanarak eğitim öğretim faaliyetlerine başlamıştır .

RAKAMLARLA AKCAN HOLDİNG
82
82
YILLIK TECRÜBE
7
7
FARKLI SEKTÖR
770
770
ÇALIŞAN SAYISI
30
30
ÜLKEYE İHRACAT
Müşteri Memnuniyeti
İnsana değer katarak ; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bulunduğumuz sektörlerde liderliğimizi sürdürmek.
Kaliteli Hizmet
Akcan Holding müşteri memnuniyetinide göz önünde bulundurarak mevcut ihtiycalarınızı güvenli , sağlam , eksiksiz ve zamanında yetiştirmektedir.
Tecrübeli Kadro
Faaliyet gösterdiği sektörlerde 600’e yakın çalışanı ile dinamik ve yenilikçi bir insan kaynağı sunmaktadır. En iyi personeller ile çalışmak grubumuzun sahip olduğu en büyük güçtür.