ÇEVREN GELECEĞİNDİR

Toplum sağlığı ve sosyal yaşamı tehdit eden pandemiye karşı sağlık için seferber olan Türkiye’nin yeni nesil akaryakıt ikmalcisi En Yakıt, çevre için de örnek bir projeyi yaşama geçirdi.

Türkiye’nin her yerindeki tüm Shell istasyonlarından 7 gün 24 saat boyunca temassız akaryakıt ikmali sağlayarak sektöre öncülük yapan En Yakıt, ‘Çevren Geleceğindir’ sloganıyla yaşama geçirdiği proje sayesinde de ‘yaşanabilir bir Türkiye ve dünya’ için dev bir adım attı.

ÇEVRE İÇİN BİR İLKE DAHA İMZA ATTILAR

IOS cihazlar için App Store, Android cihazlar için de Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen En Yakıt Cep Telefonu Uygulaması ile yeni nesil akaryakıt ikmalinde çok yeni bir ufuk açan En Yakıt, fark yaratmaya devam ediyor. Çevre için farkındalık oluşturulması amacıyla ‘Çevren Geleceğindir’ projesiyle örnek bir sosyal sorumluluğu daha hayata geçiren En Yakıt, akaryakıt ikmalinde açtığı yeni çığırın ardından yine bir ilke imza attı. Tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkisi altına alan pandemi sürecinde en önemli konunun sağlık olduğuna dikkat çeken Akcanlar Petrol A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Şenses, bu süreçte hizmet sunumu ve alımlarında ‘temassız hayat’ ın önemine vurgu yaptı.

GELECEĞİN İKMALCİSİ FARKINDALIK OLUŞTURUYOR

Türkiye’nin yeni nesil akaryakıt ikmalcisi En Yakıt için ‘geleceğin’ çok büyük bir anlamı olduğuna işaret eden Akcanlar Petrol A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Şenses, şöyle konuştu:
“En Yakıt olarak sektörde ilklere imza atmanın, sosyal sorumluluk projelerimizle farkındalık oluşturmanın, sunduğumuz hizmetlerle öncü olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu çerçevede salgında önemi bir kez daha görülen sağlık ve sağlıklı bir çevre için de yine öncülük ediyoruz. En Yakıt ekibi olarak Türkiye’nin ve dünyanın geleceğiyle ilgili çok önem verdiğimiz bir sosyal sorumluluk projesini yaşama geçiriyoruz. Bildiğiniz gibi En Yakıt, Türkiye’nin yeni nesil akaryakıt ikmalcisi olduğu gibi aynı şekilde geleceğin de akaryakıt ikmalcisidir. Geleceğin hizmetini sunan En Yakıt, bu kapsamda ‘Çevren geleceğindir’ sloganıyla yeni bir adım atıyor.”

‘ÇEVRE İÇİN NE YAPSAK AZ”

Salgın döneminde sağlığın korunması kadar ‘yaşanabilir bir çevre’ ninde öneminin ortaya çıktığını belirten Tayfun Şenses,  ‘Çevren Geleceğindir’ projesiyle ilgili şunları anlattı:
“Sektörde geleceğin temsilcisi En Yakıt olarak, ‘Temiz bir çevre, sağlıklı bir yaşam ve yaşanabilir bir dünya için’ çevrenin korunmasını çok önemsiyoruz.  Bu doğrultuda yaşama geçirdiğimiz ‘Çevren Geleceğindir’ projesi ile En Yakıt ekipleri, bir ay boyunca kendi akaryakıt istasyonlarımızda tüm araçlardan çöp toplayacak. Neden çöp ve atık ? Çünkü yaşam alanlarımızda, gezdiğimiz yerlerde, temas ettiğimiz noktalarda maalesef etrafa atılmış poşetten su şişelerine, ambalaj kağıtlarından çeşitli atıklara dek oldukça fazla çöp görüyoruz. Tüm bunların çevremizi kirlettiği gibi geleceğimizi de tehdit ettiğini düşünüyoruz. Çöp ve atık konusunda toplumsal eğitimden, insanlarımızın bilinçlenmesine kadar daha çok fazla yapacağımız var. Bu konuda ne yaparsak az kalacak ama biz bu gerçekten hareketle yola çıkıp ‘Çevren Geleceğindir’ projesini yaşama geçirdik. Kendi akaryakıt istasyonlarımıza gelen araçlardan çöpleri toplarken ekiplerimiz çevre ve gelecek için de misafirlerimizle projemiz hakkında diyalog kurarak fark yaratacaklar.”

EN YAKIT’ I ANLATTI

Akaryakıt sektöründe 30 yıllık deneyim ve geniş hizmet ağıyla hizmet veren Akcanlar Petrol A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Şenses, En Yakıt Cep Telefonu Uygulaması hakkında da bilgi verdi. Türkiye’deki tüm Shell istasyonlarının En Yakıt cep telefonu uygulaması için Taşıt Tanıma Sistemi ile donatılarak çok geniş bir hizmet ağının oluşturulduğunu aktaran Tayfun Şenses, şunları kaydetti:
“Pandemi koşullarında ‘temassız hayat’ ilkesine hizmet eden yönüyle de En Yakıt, gelecek çağın vazgeçilmez alternatifi olarak öne çıkıyor. IOS cihazlarınız için App Store, Android cihazlarınız için Google Play Store kullanarak ücretsiz indirebileceğiniz En Yakıt Cep Telefonu Uygulaması ile istasyonda vakit kaybetmeden yakıt ikmali yapabilirsiniz. Cep telefonu uygulama içerisinde ‘Hemen Üye Ol’ sekmesinden firma ve kredi kartı bilgilerinizi tanımlayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bütün ödemelerinizi tek bir noktaya birden fazla kredi kartınız ile toplu olarak yapabilir, ayda iki fatura ile muhasebe ve idari iş yükünü azaltabilirsiniz. Araçlarınız ile ilgili tüm faaliyetlerinize 7/24 giriş imkanı sağlayan gelişmiş bir online yakıt yönetim platformu sunar. Yakıt harcamalarınızı kolayca planlayıp yönetebilirsiniz.”(CO)

 width=
 width=
 width=
 width=
 width=
 width=
 width=
 width=