Turizm

  • Grand Hotel Gaziantep

Tarihi güzellikleri ile dünyanın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan Gaziantep’in merkezinde bulunan Grand Hotel Gaziantep, şehrin dinamik iş ve alışveriş sahalarına yürüme mesafesindeki konumuyla ulaşım açısından misafirlerine büyük bir rahatlık sağlıyor. Ortadoğu Fuar Merkezine 25 km, Gaziantep Havaalanına 18 km ve Zeugma Mozaik Müzesine 2 km mesafe uzaklıktadır.

Yenilenen odaları, toplantı salonları, restoranları ile konforu ve kaliteli hizmeti birleştirerek misafirlerini daima sıcak bir gülümseme ile ağırlayan Grand Hotel Gaziantep, gelişen turizm sektöründe “Maksimum Misafir Memnuniyeti” anlayışı ve samimiyeti ile kendine güvenilir bir yer edinmiştir.

Otel bünyesinde yer alan tüm restoranlarda; yöresel, Türk ve çağdaş dünya mutfaklarının en seçkin örnekleri sunuluyor.

  • Divan Gaziantep Hotel

Modern Gaziantep'in hızla gelişen kimliğini yansıtan, şehrin girişimci ve geleneksel ruhunu yakalayan Divan Gaziantep Otel kısa veya uzun süreli konaklamalar için misafirlerini bekliyor. Otelimiz, ister iş seyahati ister tatil amaçlı ziyaret eden misafirlerimize üst düzey konfor, yüksek teknoloji ve üstün servis sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Divan Gaziantep Otel, konuklarına evinin huzurunu aratmayacak konfor ile birlikte yoğun bir günün ardından keyifli ve rahatlatıcı, tam donanımlı SPA ve Fitness Merkezi gibi olanaklar da sunuyor. İpek Yolu üzerinde bulunan Divan Gaziantep Otel; bu tarihî geleneği konuklarına şık ve otantik bir deneyim yaşatarak sürdürüyor. Eski şehir merkezine sadece 4 kilometre uzaklıkta olan Divan Gaziantep; Hititlerden Helenistik krallıklara, Selçuklulardan Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarına kadar uzanan köklü bir tarihe yüzyıllar boyu tanıklık etmiş olan bu antik şehri keşfetmek için harika bir seçimdir.